İletişim: 0216 520 01 01

Bulgurlu Yün Halı Yıkama

Bulgurlu Yün Halı Yıkama

Yün halılar, iplik özellikleri ve iplik boyama maddeleri arasındaki farklılıklardan dolayı birçok farklı çeşit ilekarşımıza çıkarlar. Yün halıların hepsi el dokuma halı değildir. El dokuma olanlar daha değerli ve maddi anlamda pahalıdır., yün ipliklerin makinede dokunarak yapılan halılara makine yün halısı denmektedir. Ancak bir yün halılının makine dokuma ya da el dokuma olması, o halının yıkanma işlemi sırasında aynı muameleler görebileceği anlamına gelmez. Tüm yün halılar aynı hassasiyet ve özenle yıkansada ayrı yıkama teknikleri ile yıkanması gerekir. Örneğin kök boya olan  yün halı ile normal makine yün halı aynı sistemde yıkanamaz.

Bulgurlu bölgesine hizmet veren bazı amatör halı yıkama firmaları, internet sitelerinde firmalarında olmayan yalan yanlış özellikleri yayınlayarak müşterileri kandırmaya gitmektedir. Özellikle resimler konusunda sizleri uyarmak isteriz. Profesyonel makineler ile yıkama resimlerini sitelerine koyarak sanki profesyonel halı yıkıyormuş gibi tüketicileri kandırmaktadırlar. Bu tür firmalara itibar etmemenizi öneririz. Bulgurlu Detay halı yıkama firmamız halı yıkama sektöründe 1996 yılından günümüze kazandığımız tecrübeyle siz değerli müşterilerimize profesyonel halı yıkama hizmetinin onurunu yaşamaktadir. Firmamız Bulgurlu halı yıkama olaraktüm halı çeşitlerinin ( makine halısı, el halısı, ipek halı, step halı, şagi halı vb ) yıkama işlemni yapmaktadır.Suadiye halı yıkama fabrikamızda halılar tek tek yıkanmakta ve derinlemesine temizlenmektedir.

Bulgurlu halı yıkamafirmasını diğer halı yıkama firmalarında ayıran bir çok özellik bulunmaktadır. Bunların başında tecrübeli personel,son teknoloji halı yıkama makineleri, her halının dokusuna uygun halı şampuanı ve müşteri memnüniyeti odaklı hizmetanlayışımızdır. Bulgurlu halı yıkama fabrikasına yıkatmak için verdiğiniz halılar etiketlenir, toz makinesinde tozları alınıp, halılar yapılarına göre ayrılır, tek tek ve tam otomatik halı yıkama makinelerinde uygun şampuanlarla yıkanır, sıkma makinelerinde sudan arındırılır, kurutma odasında kapalı ortamda kurutulur ve ambalajlanarak söz verdiğimiz zamanda adresinize teslim edilir. Detay halı yıkama fabrikamız tüm müşterilerimizin teftişine acıktır.Bulgurlu caddesi üzerinde bulunan firmamızı  İstediğiniz zaman halıları nasıl yıkadığımızıtesisilerimize gelerek görebilirsiniz. Detay halı yıkama firması sadece halı yıkama hizmeti veren profesyonel sistemlerle halı temizliği yapan bir halı yıkama firmasıdır.

Galeri