İletişim: 0216 520 01 01

Halı Yıkama Fabrikası

Halı Yıkama Fabrikası

Detay halı yıkama fabrikasında halılar bir çok aşamalardan geçerek yıkanırlar.Halı yıkama işi yapan her firma halı yıkama fabrikası değildir.Kendilerini halı yıkama fabrikası olarak lanse eden firmaların yarısından çoğu ya oto yıkama yada merdiven altı dediğimiz vergi vermeyen,halı yıkama makinesı olmayan yanı halı yıkama işini profosyonel olarak yapmayan firmalardan oluşmaktadır.

Halı yıkama sektörünün en önemli unsuru olan reklam alanında da  merdiven altı dediğimiz bu firmalar halı yıkama fabrıkası olan firmaların broşurlerini ve web sitelerini kendilerininmiş gibi göstererek hem haksız kazanç elde etmekteler hemde başkalarının emeğini çalmaktadırlar.Halılarını yıkatmak isteyen müşteriler bunları bilmediği için bu firmaları tercih ediyor ve çoğunlukla hayal kırıklığı oluyor. Biz detay halı yıkama fabrikası olarak kendi tesisimize ait olmayan resimleri asla kullanmayız. Web sitemiz tamamen bize aittir.Detay halı yıkama fabrikasi bulgurlu caddesi üzerinde yani ana caddede bulunmaktadır.Gerçek bir halı yıkama fabrikasını görmek ve halılarınızın nasıl yıkandığını , yıkama işlemi esnasında hangi aşamalardan geçtiğini görmek istiyorsanız halı yıkama fabrikamızı yani tesisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Fikirtepe,Kozyatağı,Gözcübaba,Ziverbey,Fenerbahçe,Hasanpaşa,Yenisahra, Merdivenköy,Moda,Caddebostan,Feneryolu,Yeldeğirmedi bölgelerine her gün üçretsiz servisimiz vardır. Fikirtepe bölgesine detay halı yıkama olarak her gün üçretsiz servisimiz vardır.Fikirtepe kendi bölgemiz olduğundan halılarınızı iki gün içinde yıkayıp kurutup teslim ediyoruz.Detay halı yıkama halı yıkama fabrikasi dır.Yaptığımız tüm temizlik işlemlerini kendi tesisimizde ve kendi personelimizle yapmaktayız.Bizimle çalışınca farkımızı anlayacaksınız.

Aşağıda gördüğünüz bu çin halısı resmi detay halı yıkama fabrikasında çekilmiştir.Oysa bu resmi onlarca halı yıkama firması kendi resmiymiş gibi internet üzerinden kendi sitelerine çalarak koymuşlardır.